برای یک شب اقامت در هتل‌های اروپا چقدر هزینه لازم است؟

دوشنبه 3 مهر 1396 ساعت 18:55

اروپا یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین مقاصد گردشگری جهان است؛ خصوصاً چهار شهر مهم گردشگری پاریس، بارسلون، رم و مسکو. سفر به این مقاصد برای هرکسی از هر قشری جالب است اما فکر هزینه‌های سرسام‌آور اقامت در این شهر‌های گران خیال سفر را از سر خیلی‌ها می‌اندازد.

نکته مهم این است که گاه اقامت در هتلی در پاریس حتی از اقامت در هتل‌های داخلی ارزان‌تر می‌شود؛ به شرط آنکه قبل از رزرو به سایت هتل‌ها سرکشی کرده و از قیمت‌ها و خدمات آگاه شوید.
درادامه نرخ چند هتل ارزان‌قیمت و هتل پنج ستاره در چهار شهر گردشگری اروپا را مشاهده می کنید:
پاریس
ارزان‌ترین
هتل یک ستاره Premiere Classe Montreuil
نوع اتاق: دوتخته دبل استاندارد
قیمت: ۱۹۲,۰۰۰ تومان
امکانات هتل: اینترنت، وان حمام، ‌دسترسی به شبکه محلی بی‌سیم
گران‌ترین
هتل ۵ ستاره Pullman Paris La Defense
نوع اتاق: اتاق کلاسیک یک‌تخته
قیمت: ۸۹۷,۹۰۰ تومان
امکانات هتل: دسترسی به اینترنت، دسترسی به شبکه محلی بی‌سیم، لوازم تهیه چای و قهوه، خشکشویی، صندوق امانات، تلفن مستقیم، تبدیل ارز، امکانات ورزشی: سونا، سالن ورزشی؛ این هتل در ناحیه تجاری لادفانس و در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از مرکز پاریس قرار گرفته است.
بارسلوناارزان‌ترین
هتل یک ستاره Albergue Pere Tarrés
نوع اتاق: سه‌تخته استاندارد
قیمت: ۴۹۵,۹۰۰ تومان
امکانات هتل: اینترنت، دسترسی به شبکه محلی بی‌سیم، خشکشویی، صندوق امانات، رستوران،امکانات ورزشی: ایروبیک آبی، سالن ورزش، استخر، اتاق بازی کودکان، اجاره دوچرخه
گران‌ترین
هتل ۵ ستاره Mandarin Oriental Barcelona
نوع اتاق: سوئیت یک‌خوابه
قیمت: ۹,۹۵۲,۲۰۰ تومان
امکانات هتل: دسترسی به اینترنت، دسترسی به شبکه محلی بی‌سیم، بالکن، اتاق استراحت، خشکشویی، صندوق امانات، فروشگاه، رستوران، امکانات ورزشی: سالن بدنسازی و حمام بخار،
آبگرم و ماساژ، استخر سرپوشیده
رمارزان‌ترین
هتل یک ستاره Capri
نوع اتاق: دوتخته استاندارد
قیمت: ۲۷۱,۸۰۰ تومان
امکانات هتل: اینترنت، دسترسی به شبکه محلی بی‌سیم، هتل در مرکز شهر رم واقع شده و فاصله ۵ دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو قرار دارد
گران‌ترین
هتل ۵ ستاره Rocco Forte Hotel de Russie
نوع اتاق: سوئیت یک‌خوابه سوپر ماریو
قیمت: ۱۵,۲۴۰,۱۰۰ تومان
امکانات هتل: صبحانه رایگان، دسترسی به اینترنت، بالکن، اتاق استراحت، خشکشویی، صندوق امانات، فروشگاه، رستوران،امکانات ورزشی: استخر سرپوشیده، سونا، حمام بخار، ماساژ، جکوزی و سالن بدنسازی؛ این هتل مجلل با طرحی زیبا و پرطراوت، وسط شهر رم قرار گرفته و پاتوق ستارگان دنیای مُد و رسانه است.
مسکو
ارزان‌ترین
هاستل Privet
نوع اتاق: یک تختخواب در خوابگاه هفت‌تخته
قیمت: ۵۰۶,۶۰۰ تومان
امکانات هتل: اینترنت
گران‌ترین
هتل ۵ ستاره Ararat Park Hyatt Moscow
نوع اتاق: یک‌تخته استاندارد
قیمت: ۴۹,۸۵۷,۳۰۰ تومان برای ۱۷ شب
امکانات هتل: صبحانه رایگان، دسترسی به اینترنت، دسترسی به شبکه محلی بی‌سیم، چای/ قهوه‌ساز، بالکن، اتاق استراحت، خشکشویی، صندوق امانات، فروشگاه، رستوران، کافه، تئاتر، امکانات ورزشی: ایروبیک، ماساژ، حمام بخار، جکوزی، استخر شنا، سالن ورزش، ‌استخر سرپوشیده، سونا، اتاق برنزه کردن، رتبه هتل در ‌تریپ‌ادوایزر ۲ از ۲۶۶ در مسکو، هتل در مرکز شهر مسکو و نزدیک میدان سرخ است.
ز
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.